Na většinu textu na tomto blogu se vztahuje můj copyright takže kopírujte pouze s uvedením zdroje.
On text is this blog applies my copyright, so you can copy only with presenation of source.

UPOZORNĚNÍ: Na tomto blogu vám hrozí nebezpečí nakažení nemocí FIS a taky možná konvertace k Hermannismu.
Fotka: U,u

4 kapitola

1. dubna 2013 v 9:46 | Bonnie |  Destiny

4 kapitola: Proč ?


Nevím proč, ale šla jsem za ní po cestě do velkého domu. Byla jsem unavená a někde hluboko jsem cítila, že jí mohu důvěřovat.

Zavedla mě do domu, který byl ještě větší než jsem di představovala. Ale obklopený zelení vypadal v té malé vesničce naprosto obyčejně. Po velkých schodech mě zavedla do pokoje, katerý byl asi třikrát větší než můj. A vévodila mu úžasná postel s nebesy. Okamžitě jsem odhodila bato i teplou péřovku a skočila jsem do peřin. Poslední co jsem viděla, než jsem nadobro usnula, byla Tamara která odešla z pokoje a ten se naplnil tmou.

Když jsem se probudila slunce stálo vysoko na obloze. /cože, proč mě nikdo nevzbudil ?/ bleskne mi hlavou. Vždyť nejsem doma dojde mi nakonec. Usměju se nad svojí hloupostí a začnu si pozorněji prohlížet pokoj. Nalevo od postele byly dveře, kterými jsem přišla. Napravo velké okno s fialovými záclonami. A úplně naproti velká černá komoda.

Nakonec jsem se odhodlala vylézt z postele. oblečení, ve kterém jsem přišla a které jsem měla dosud na sobě bylo rozmačkané. Začala jsem hledat koupelnu. Vedle komody jsem objevila fialový závěs, za ktrým byly dveře a za nimi... koupelna. Osprchovala jsem se a vyčistila jsem si zuby.

Když jsem se vrátila do pokoje, ležely na posteli krásné šaty. A já věděla že tam předtím nebyly. Bylo mi to ale jedno rychle jsem si je oblékla, byly krásné a hřebenem narychlo vytaženém z batohu jsem si pročesala vlasy. /Mám jít dolů nebo počkat až pro mě přijde Tamara ?/ Tuhle otázku za mě ale rozhodl hlad. Tak jsem se vydala z pokoje, abych našla kuchyni nebo alespoň jídelnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog ?

Ano 32.8% (77)
Ano, ale šel by zlepšit 24.7% (58)
Nevím 22.1% (52)
Ne 20.4% (48)

Komentáře

1 Hilja Virtanen Hilja Virtanen | Web | 2. dubna 2013 v 16:20 | Reagovat

Jojo..To víš,že mi to nebude vadit :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Ville Valo kisssmile Laurikiss Lauri Aki smile cute
http://images.clipartlogo.com/files/ss/original/101/101942476/vector-finland-flag-heart.jpg