Na většinu textu na tomto blogu se vztahuje můj copyright takže kopírujte pouze s uvedením zdroje.
On text is this blog applies my copyright, so you can copy only with presenation of source.

UPOZORNĚNÍ: Na tomto blogu vám hrozí nebezpečí nakažení nemocí FIS a taky možná konvertace k Hermannismu.
Fotka: U,u

3 kapitola

14. února 2013 v 18:44 | Bonnie |  Destiny

3 kapitola: Měla jsem se vrátit


Byla jsem vyděšená, ale pak jsem se zase přinutila myslet logicky a pohlédla jsem na cestu. Naštěstí to byl jen toulavý pes, kterého zdřejmě přilákala má houska. S roztřesenými koleny jsem se vydala dál. Nakonec jsem k jedné zastávce dorazila. A zdálo se, že štěstí přeje, protože autobus přijel za necelou hodinu. /juchů/

Autobus mě za mé téměř poslední peníze konečně dovazl do Faulenu. Vstoupila jsem a s papírkem, s adresou jsem se vydala najít ulici Hastifalovu. Konečně ve 2 hodiny ráno jsem ji našla a teď dům č.p. 697. ,,Můžu se dostavit dřív ?" ptám se sama sebe. Na papírku je psáno 13:50, ale jestli mě tu uvidí policie která mě určitě hledá, nebude úniku a já už nikdy nezjistím, co ten podivný dopis znamená.

Opatrně jsem se prsty dotkla neoznačeného zvonku. A zavoním. Cítím jak se mi v hrdle zadrhává dech. /Co když neotevřou ? To jsem jedu zbytečně ?/ ptám se po dvě stě třicáté osmé sama sebe. Ale po několika minutách se objeví světlo a nějaký člověk jde k brance, kde právě stojím.

Chci utéct asi to nebyl dobrý nápad, ale nohy mě neposlouchají. Takže jen stojím a ani nedýchám. Za chvíli je světlo u mě. Baterku drží v ruce mladá žena, má černé vlasy, takže splývá s okolní tmou.
,,Věděla jsem, že neodoláš," řekne, když si mě dostatečně prohlédla ,,Jsem Tamara, a ty budeš mým hostem." říká a otvírá mi branku.

Ačkoli nevím proč, jdu za ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog ?

Ano 32.8% (77)
Ano, ale šel by zlepšit 24.7% (58)
Nevím 22.1% (52)
Ne 20.4% (48)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Ville Valo kisssmile Laurikiss Lauri Aki smile cute
http://images.clipartlogo.com/files/ss/original/101/101942476/vector-finland-flag-heart.jpg