Na většinu textu na tomto blogu se vztahuje můj copyright takže kopírujte pouze s uvedením zdroje.
On text is this blog applies my copyright, so you can copy only with presenation of source.

UPOZORNĚNÍ: Na tomto blogu vám hrozí nebezpečí nakažení nemocí FIS a taky možná konvertace k Hermannismu.
Fotka: U,u

Únor 2013

Tears on Tape

24. února 2013 v 17:41 | Bonnie |  HIM ♥♥♥

Určitě jste již slyšeli o novém albu skupiny HIM. Pokus ne, nevadí budu vám o něm vyprávět. Pravděpodobně by mělo vyjít

29 dubna 2013.

Já osobně se na něj již moc těším. :)

Z informací co jsem vyčetla na VENIA by se měly na novém albu nacházet tyto songy:

1. Loosen Red
2. All Lips Go Blue
3. Love without tears
4. I Will Be The End Of You
5. Tears on tape
6. Into The Night
7. Heart of War
8. Trapped in autumn
9. No Love
10. Drawn & quartered
11. Lucifers Chorale
12. When love begins To Die
13. Kiss The Void

3 kapitola

14. února 2013 v 18:44 | Bonnie |  Destiny

3 kapitola: Měla jsem se vrátit


Byla jsem vyděšená, ale pak jsem se zase přinutila myslet logicky a pohlédla jsem na cestu. Naštěstí to byl jen toulavý pes, kterého zdřejmě přilákala má houska. S roztřesenými koleny jsem se vydala dál. Nakonec jsem k jedné zastávce dorazila. A zdálo se, že štěstí přeje, protože autobus přijel za necelou hodinu. /juchů/

Autobus mě za mé téměř poslední peníze konečně dovazl do Faulenu. Vstoupila jsem a s papírkem, s adresou jsem se vydala najít ulici Hastifalovu. Konečně ve 2 hodiny ráno jsem ji našla a teď dům č.p. 697. ,,Můžu se dostavit dřív ?" ptám se sama sebe. Na papírku je psáno 13:50, ale jestli mě tu uvidí policie která mě určitě hledá, nebude úniku a já už nikdy nezjistím, co ten podivný dopis znamená.

Opatrně jsem se prsty dotkla neoznačeného zvonku. A zavoním. Cítím jak se mi v hrdle zadrhává dech. /Co když neotevřou ? To jsem jedu zbytečně ?/ ptám se po dvě stě třicáté osmé sama sebe. Ale po několika minutách se objeví světlo a nějaký člověk jde k brance, kde právě stojím.

Chci utéct asi to nebyl dobrý nápad, ale nohy mě neposlouchají. Takže jen stojím a ani nedýchám. Za chvíli je světlo u mě. Baterku drží v ruce mladá žena, má černé vlasy, takže splývá s okolní tmou.
,,Věděla jsem, že neodoláš," řekne, když si mě dostatečně prohlédla ,,Jsem Tamara, a ty budeš mým hostem." říká a otvírá mi branku.

Ačkoli nevím proč, jdu za ní.

HIM

12. února 2013 v 20:39 | Bonnie |  HIM ♥♥♥

His Infernal Majesty, zkráceně HIM, je finská love-metalová skupina.

ČLENOVÉ:
Ville Hermanni Valo, zpěvák
Mikko Viljami Lindström, též známý jako Lily Lindy Lazer nebo Daniel Lioneye, kytarista
Migé Amour(vl. jménem Mikko Henrik Julius Paananen), baskytarsta
Emerson Burton(vl. jménem Janne Johannes Purttinen), klávesák

http://1.bp.blogspot.com/-NUpEQ6HN6OU/TaLfIIRMb1I/AAAAAAAAAeg/grw6Mdrd-mk/s1600/Gas+Lipstick+%25287%2529.jpg Gas Lipstick (vl. jménem Mikka Kristian Karppinen), bubeník

VIDEA:


MOJE HODNOCENÍ:Komix

11. února 2013 v 18:40 | Bonnie |  Lauri Ylönen
Tento Komix není mé výroby, ale velmi se mi líbí tak doufám, že potěší i vás. :)

♥

I love

9. února 2013 v 18:39 | Bonnie |  Obrázky
Lau
,
Lau


The Rasmus

6. února 2013 v 18:33 | Bonnie |  Fanfiction

Kouzlo Přírody

Po maturitě jsme dostala od rodičů vytoužený dárek, letenku do Finska. Maturitu jsem udělala napoprvé a na prázdniny ve Finsku jsem se opravdu moc těšila. Už od 1.ročníku jsem byla velká fanynka The Rasmus, z celé skupiny mi byl nejsympatičtější pochopitelně Lauri. Výlet jsem měla na měsíc s vlastním programem složeným z procházek a nákupů.
Napjatě jsem se sbaleným kufrem čekala na svůj let v Praze na Ruzyni. Jenže z rovna ten můj byl zpožděn.
,,Já mám ale smůlu." Pomyslela jsem si.
Asi po hodině jsem konečně vzlétla. Na let jsem si připravila jednu ze svých oblíbených knížek. Abych se nenudila. Vybavená stručnou znalostí finštiny a kapesním slovníkem jsem vyšla z letadla a začala jsem hledat taxi do hotelu, který jsem si tady vyhlédla. Přiletěla jsem v 18:50 místního času, takže jsem se zabydlela v hotelovém pokoji a vydala jsem se na večeři.
Druhý den jsem se spolu s foťákem vydala do přírody kousek za Helsinkami. Do večera jsem ulovila několik pěkných fotek tamější přírody a vybité baterie mě upozornily, že je čas vrátit se do hotelu.
Dnes jsem se pro zpestření programu a nabití baterek vydala prohlédnout obchody v Helsinkách. Lámanou finštinou často doplněnou angličtinou jsem si koupila několik triček a CD The Rasmus, dost mě potěšilo, že bylo o trochu levnější než u nás v Čechách.
Několik dalších dnů proběhlo v podobném duchu. A dnes jsem zase vyrazila na nákupy. Právě jsem se vlekla přeplněnou ulicí zahleděná do mapy, když jsem do někoho narazila. Ještě se sklopenou hlavou jsem se začala anglicky omlouvat. Srdce se mi málem zastavilo a očima jsem několikrát prudce zamrkala s tím, že se mi to snad zdá. Ten do koho jsem narazila byl sám Lauri. Asi ho některá z jeho přítelkyň vytáhla na nákupy, když jsme si všimla dívky vedle něj a několika plných tašek co právě nesl. Znovu jsem se omluvila a spěchala jsem do hotelu. Celý večer jsem pak nemohla zapomenout na to co se mi stalo.
Druhý den jsem pro změnu vyrazila zase do přírody. Už jsem se vracela zpátky a zkoumala jsem fotografie, který jsem zachytila. Když jsme ucítila něčí ruku na rameni. Zvedla jsem hlavu, abych s ohromným potěšením zjistila, že ten do koho jsem málem narazila je zase Lauri. Tak tohle už nemůže být náhoda.
,, Ahoj. Jsem Katrin, ty Lauri ? .Už jsem na tebe narazila v Helsinkách, pamatuješ ?"
,,Jasně. Byl to včera jediný hezký zážitek, ale že tě potkám zase to jsem opravdu nečekal." Tvářil se úplně jinak než včera, tam ve městě byl skleslý, ale tady uprostřed příroda se tak nádherně usmíval, tak jak to umí jenom on.
,,Já taky ne." Rozesmála jsem se.
,,Víš co, když už jsem se tak krásně potkali, nechceš se zítra někde sejít ?"
,,Jé, tak to bych moc ráda."
,,Třeba ve dvě hodiny v městském parku, v Helsinkách, vyhovuje ?"
,,Naprosto. Tak zítra." Rozloučila jsem se s ním a vyrazila jsem směrem na autobus.
Hrozně jsem se na setkání s Laurim těšila a celý den jsem uvažovala co si mám vzít na sebe. Nejprve mě napadlo, vzít si tričko s The Rasmus, ale možná by se na to tvářila ,,zase vřeštící fanynka, pomóc". Nakonec jsem si vzala černou krátkou sukni a zelené tričko s motýlem. Do parku jsem se dostala bez obtíží. Ale on už seděl na lavičce s hlavou v dlaních. Rozběhla jsem se k němu.
,,Ahoj."
,,Ahoj." Hlas měl smutný, oči schované za tmavými brýlemi.
,,Co se ti stalo?"zeptala jsem se hned.
,,Ona se semnou rozešla." Řekl potichu a hlas se mu přitom lámal smutkem. Chtěla jsem ho utěšit, ale kdoví proč mě nenapadala žádná vhodná slova. Tak jsem ho jenom objala.
,,Díky."řekl prostě.
,,Ale už dlouho jsme se s Erikou hádali. Asi to tak mělo skončit. Navíc jsem včera pochopil, že ji už nemiluju….., ale tebe." Sundal si brýle a díval se na mě toužebnýma trošku zarudlýma očima. Chvilku jsem na něj koukala jako by se zbláznil. Ale blázen jsem tady byla já už od 1.ročníku a to do něj.
,,Já tebe taky, miluju."vyklouzlo mi to pravdivé slovíčko na M. Ale to už mě políbila a já se ztratila v jeho smaragdových očích. Hned zítra volám rodičům a zůstanu tu s ním až do konce prázdnin možná déle. Já ho totiž miluju.

Chytře

5. února 2013 v 17:23 | Bonnie

Ville Valo

4. února 2013 v 15:57 | Bonnie |  Ville Valo ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ville Hermanni Valo je finský rokový hudebník, zpěvák a textař skupiny HIM.

Narozen: 22. listopady 1976, Helsikny FinskoFinsko
Původ:Finsko Finsko
Povolání Zpěvák, písničkář, skladatel, producent
Nástroje: zpěv, kytara, bicí, baskytaraPlyšový medvídek...... vedlejší role

3. února 2013 v 14:41 | Bonnie |  Téma týdne
POOKY
Plyšový medví
dek koucoura Garfielda jeho přítel a důvěrník.TEDDY
Medvídek Teddy pana Beana.BOBO
Medvídek pana Burnse z the Simpsons.


Ville Valo kisssmile Laurikiss Lauri Aki smile cute
http://images.clipartlogo.com/files/ss/original/101/101942476/vector-finland-flag-heart.jpg