Na většinu textu na tomto blogu se vztahuje můj copyright takže kopírujte pouze s uvedením zdroje.
On text is this blog applies my copyright, so you can copy only with presenation of source.

UPOZORNĚNÍ: Na tomto blogu vám hrozí nebezpečí nakažení nemocí FIS a taky možná konvertace k Hermannismu.
Fotka: U,u

2 kapitola

31. prosince 2012 v 14:44 | Bonnie |  Destiny

2 kapitola: Strach z neznáma


V náhlém popudu jsem si zabalila nejnutnější věci (mapy, kompas, oblečení, higienycké potřeby, sirky, nůž, náplasti atd.) a všechny své pracně našetřené peníze, oblékla jsem se a vyrazila na vlakové nádraží. Když jsem tam došla koupila jsem si jízdenku do Felestru, města velmi blízko Faulenu.

Asi půl hodiny jsem čekala než vlak přijel. Když jsem do něj nastoupila cítila jsem, že něco není v pořádku. Ze zvyku jsem se podívala na hodinky, bylo přesně 10:00, mám ještě hodinu než přijdou rodiče domů a pak asi dvě a půl hodiny než zavolají policii. V té době budu už daleko.

,,Kónečná, výstůpovát." probudil mě hlas průvočího a 23:00 večer. /jejda usnula jsem tu/ Vystoupila jsem, když se o slovo začal hlásit prázdký žaludek. Naštěstí jsem si sebou vzala velkou svačinu. Zakousla jsem se do housky a začala jsem hledat autobusovou zastávku. ze které by jel autobus do Faulenu.

Bohužel jsem si neuvědomila to nejpodsatnější, a to že pokud se chci někam dostat musím tam dojít. Takže jsem, zcela najivně, šla rovnou městským parkem. Jak se později ukázo nebyl to zrovna nejlepší nápad. Zcela bez podezdření jsem se procházela v noci a v parku. Najednou cosi vyskočilo z křoví. Už jsem chtěla vykřiknout, ale dech se mi v hrdle zarazil a já jsem jen na prázdno otevřela pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíte o novém příběhu Destiny ?

Je úžasný 50% (4)
pěkné, ale šlo by to vylepšit 25% (2)
Nelíbí se mi 25% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Ville Valo kisssmile Laurikiss Lauri Aki smile cute
http://images.clipartlogo.com/files/ss/original/101/101942476/vector-finland-flag-heart.jpg